Trainingsgroepen

Indeling voorjaar 2018

maandag Jeugd
(17.45 - 19.15)
1 Faisal Ahkssassi
2 Robin Cheung
3 Robin Vos
4 Jelle de Jongh
5 Tijn Kosters
6 Julian van Gorp
7 Ruben Gouda
8 Saif Ahksassi
9 Ize Kosters
10 Maiko Janssen
11 Dion Wollaert
12 Naomi Kruyt
13 Ana Cvitkusic
14 Jimmy Cheung
15 Amy de Krijger
dinsdag Jeugd
(18.00 - 19.15)
1 Anouk Taks
2 Ana Cvitkusic
3 Kaan Aslan
4 Jimmy Cheung
5 Tijn Kosters
6 Thomas van Gaal
7 Sem Post
8 Cas Voorbaak
9 Tigo van Teeffelen
10 Timo Dubbeld
11 Jeffrey Hurkens
12 Rami Hegab
13 Maiko Janssen
14 Kasper Otto
15 Lotte Hendriks
16 Tim van de Ven
dinsdag Senioren B
(19.15 - 20.30)
1 Wil Balvers
2 Lukasz Cioch
3 Dominique Edel
4 Bas Fellerhoff
5 Thijs Zuidema
6 Thom Hogenelst
7 Nick den Heijer
8 Tijmen Verweij
9 Nelson Cheung
10 Mark van Vugt
11 John Prince
12 Max Rimsampessy
13 Marcel Pels
14 Stanley Saptenno
15 Martin Hanke
16 Frans Willems
dinsdag Senioren C
(20.30 - 21.30)
1 Anouk Dols
2 Nard Elfers
3 René van Genugten
4 Eefje Henkelman
5 Geert Lenderink
6 Daniele Mezzalira
7 Bruno van Rijsingen
8 Hossein Sahafi
9 Marco van der Weijden
10 Wouter Ras
11 Michael Leighton
12 Theo van Hout
13 Erwin van Eck
woensdag Jeugd Starters
(18.00 - 19.15)
1 Davy Yan
2 Dianne Yan
3 Tijn Hendriks
4 Tessa Verpoort
5 Jamie Laurent
6 Ize Kosters
7 Faisal Ahkssassi
woensdag Selectie
(19.15 - 21.00)
1 Rik Westelaken
2 Robin Cheung
3 Robin Vos
4 Jelle de Jongh
5 Sjoerd Heerebeek
6 Luuk Mulders
7 Ronny Struijk
8 Stefan Langemeijer
9 Barry Schraven
10 Kenny Leijtens
11 Dick Walthaus
12 Matthijs Assmann
13 Henny Klerkx
woensdag Senioren D
(21.00 - 22.00)
1 Carlijn Beers
2 Fons van den Dries
3 Ton Wijnakker
4 Miesjel van Gerwen
5 Anne-marie Walta
6 Rianne Keizer
7 Wanda Spijkers
8 Henk Walta
9 Cindy Moltan
10 Xandra Beisiegel
11 René Olthof
12 Hans den Otter
13 Sjoerd Jollema Gorter
14 Daniëlla van der Voort
15 Moechamad Pawirosetiko
donderdag Jeugd
(18.00 - 19.30)
1 Tijn Kosters
2 Ruben Gouda
3 Julian van Gorp
4 Saif Ahkssassi
5 Amy de Krijger
6 Kaan Aslan
7 Thomas van Gaal
8 Sem Post
9 Cas Voorbaak
10 Timo Dubbeld
11 Jeffrey Hurkens
12 Rami Hegab
13 Tigo van Teeffelen
14 Maiko Janssen
donderdag Selectie / Jeugd
(19.30 - 21.00)
1 Rik Westelaken
2 Robin Cheung
3 Robin Vos
4 Jelle de Jongh
5 Sjoerd Heerebeek
6 Ramon van Lith
7 Luuk Mulders
8 Ana Cvitkusic
9 Dion Wollaert
10 Jimmy Cheung
11 Anouk Taks
12 Edwin Gilles - van Dijk
13 Jos Hendriks
14 Floor Boomsluiter