competitie schema voorjaar 2019

DAG  GROEPTHUISUITTEGENSTANDER  
1e ronde, week 4-5
vrijdag18 January 20191e klasse p. ESenioren 2Budilia 1
dinsdag29 January 20196e klasse p. FSenioren 10ASIO 2
vrijdag1 February 20191e klasse p. ESenioren 2Veldhoven 1
vrijdag1 February 20193e klasse p. ESenioren 6TIOS '51 5
vrijdag1 February 20194e klasse p. ESenioren 7HITA '79 2
vrijdag1 February 20195e klasse p. GSenioren 8NTTV 2
vrijdag1 February 20193e klasse p. DSenioren 5Luto 2
vrijdag1 February 20196e klasse p. GSenioren 9Return Oss 4
vrijdag1 February 20197e klasse p. DSenioren 11OTTC 6
zaterdag2 February 2019Jun.Hoofdklasse p. AJeugd 3Smash '76 1
zaterdag2 February 2019Jun. J2 p. BJeugd 4Veldhoven 1
zaterdag2 February 2019Jun. J3 p. CJeugd 5Taverbo/Sabo 3
zaterdag2 February 2019Jun. J4 p. CJeugd 6TIOS '51 6
zaterdag2 February 20191e klasse p. CSenioren 3Wilvo/Bergeijk 2
zaterdag2 February 2019Regio Hfdkl. ZO p.BSenioren 1Falco 1
zaterdag2 February 20192e klasse p. ESenioren 4Stiphout 2
zaterdag2 February 2019KampioensgroepJeugd 1Rega 1
zaterdag2 February 2019Landelijk B p. AJeugd 2deBoer-Taverzo 1
2e ronde, week 6
vrijdag8 February 20191e klasse p. CSenioren 3Irene 2
vrijdag8 February 20193e klasse p. DSenioren 5Irene 4
vrijdag8 February 20196e klasse p. GSenioren 9JCV 8
vrijdag8 February 20196e klasse p. FSenioren 10De Batswingers 4
vrijdag8 February 20197e klasse p. DSenioren 11Taverbo/Sabo 9
vrijdag8 February 2019Regio Hfdkl. ZO p.BSenioren 1Cevelum 1
vrijdag8 February 20192e klasse p. ESenioren 4Flash 2
vrijdag8 February 20193e klasse p. ESenioren 6Die Meede 4
vrijdag8 February 20194e klasse p. ESenioren 7Die Meede 7
vrijdag8 February 20195e klasse p. GSenioren 8Veldhoven 13
zaterdag9 February 2019Jun.Hoofdklasse p. AJeugd 3Valkenswaard 1
zaterdag9 February 2019Jun. J3 p. CJeugd 5Valkenswaard 3
zaterdag9 February 2019Landelijk B p. AJeugd 2BIT.nl. 1
zaterdag9 February 2019Jun. J4 p. CJeugd 6Rally 2
zaterdag9 February 2019KampioensgroepJeugd 1Swift (D) 1
zaterdag9 February 2019Jun. J2 p. BJeugd 4JCV 1
3e ronde, week 8
vrijdag22 February 20191e klasse p. ESenioren 2Unicum 1
vrijdag22 February 20194e klasse p. ESenioren 7TTVE 2
vrijdag22 February 20195e klasse p. GSenioren 8Renata 5
vrijdag22 February 20196e klasse p. FSenioren 10Kruiskamp '81 4
vrijdag22 February 2019Regio Hfdkl. ZO p.BSenioren 1TTCV V.Herwaarden 1
vrijdag22 February 20191e klasse p. CSenioren 3Veldhoven 2
vrijdag22 February 20192e klasse p. ESenioren 4Wilvo/Bergeijk 4
vrijdag22 February 20193e klasse p. DSenioren 5Rally 2
vrijdag22 February 20193e klasse p. ESenioren 6LUTO 3
vrijdag22 February 20196e klasse p. GSenioren 9Always Fair 2
vrijdag22 February 20197e klasse p. DSenioren 11Rotac '82 4
zaterdag23 February 2019Jun. J2 p. BJeugd 4Hooghei 2
zaterdag23 February 2019Jun. J3 p. CJeugd 5LUTO 1
zaterdag23 February 2019KampioensgroepJeugd 1Hotak '68 1
zaterdag23 February 2019Landelijk B p. AJeugd 2Taveba 2
zaterdag23 February 2019Jun.Hoofdklasse p. AJeugd 3Hotak '68 3
zaterdag23 February 2019Jun. J4 p. CJeugd 6OTTC 1
4e ronde, week 10
woensdag6 March 20195e klasse p. GSenioren 8TTCV V.Herwaarden 8
vrijdag8 March 20191e klasse p. CSenioren 3Red Star '58 2
vrijdag8 March 20193e klasse p. DSenioren 5Belcrum 7
vrijdag8 March 20193e klasse p. ESenioren 6Groene Ster 1
vrijdag8 March 20194e klasse p. ESenioren 7LUTO 4
vrijdag8 March 20197e klasse p. DSenioren 11Always Fair 3
vrijdag8 March 20191e klasse p. ESenioren 2ATTC '77 1
vrijdag8 March 20196e klasse p. GSenioren 9OTTC 5
vrijdag8 March 20196e klasse p. FSenioren 10Hooghei 3
zaterdag9 March 2019Jun.Hoofdklasse p. AJeugd 3Flash 1
zaterdag9 March 2019Jun. J2 p. BJeugd 4Flash 2
zaterdag9 March 2019Jun. J3 p. CJeugd 5ATTV '71 1
zaterdag9 March 2019Jun. J4 p. CJeugd 6Smash 2
zaterdag9 March 2019Regio Hfdkl. ZO p.BSenioren 1Landgraaf 2
zaterdag9 March 20192e klasse p. ESenioren 4HITA '79 1
zaterdag9 March 2019KampioensgroepJeugd 1Helwegen/Westa 1
zaterdag9 March 2019Landelijk B p. AJeugd 2Hutaf 2
5e ronde, week 11
maandag11 March 20197e klasse p. DSenioren 11HTTC H'waarden 2
vrijdag15 March 20191e klasse p. ESenioren 2Flash 1
vrijdag15 March 20193e klasse p. ESenioren 6TIOS Terheijden 1
vrijdag15 March 20195e klasse p. GSenioren 8Stiphout 7
vrijdag15 March 20196e klasse p. GSenioren 9Rotac '82 3
vrijdag15 March 20191e klasse p. CSenioren 3Die Meede 2
vrijdag15 March 20193e klasse p. DSenioren 5Smash 1
vrijdag15 March 20194e klasse p. ESenioren 7Veldhoven 7
vrijdag15 March 20196e klasse p. FSenioren 10TTCV V.Herwaarden 9
zaterdag16 March 2019Jun.Hoofdklasse p. AJeugd 3Stiphout 2
zaterdag16 March 2019Jun. J2 p. BJeugd 4Return Oss 1
zaterdag16 March 2019Jun. J3 p. CJeugd 5Meppers (H) 1
zaterdag16 March 2019Jun. J4 p. CJeugd 6Irene 2
zaterdag16 March 2019Regio Hfdkl. ZO p.BSenioren 1Red Stars 4
zaterdag16 March 20192e klasse p. ESenioren 4Meppers (H) 1
zaterdag16 March 2019KampioensgroepJeugd 1SKF 1
zaterdag16 March 2019Landelijk B p. AJeugd 2Hilversum 2
6e ronde, week 12
donderdag21 March 20195e klasse p. GSenioren 8Een en twintig 3
vrijdag22 March 20191e klasse p. CSenioren 3Wilvo/Bergeijk 2
vrijdag22 March 20193e klasse p. DSenioren 5Luto 2
vrijdag22 March 20196e klasse p. GSenioren 9Return Oss 4
vrijdag22 March 20196e klasse p. FSenioren 10ASIO 2
vrijdag22 March 20191e klasse p. ESenioren 2Veldhoven 1
vrijdag22 March 20193e klasse p. ESenioren 6TIOS '51 5
vrijdag22 March 20194e klasse p. ESenioren 7HITA '79 2
vrijdag22 March 20197e klasse p. DSenioren 11Smash '73 3
zaterdag23 March 2019Jun. J4 p. CJeugd 6TIOS '51 6
zaterdag23 March 2019Jun. J3 p. CJeugd 5Taverbo/Sabo 3
zaterdag23 March 2019Jun. J2 p. BJeugd 4Veldhoven 1
zaterdag23 March 2019Jun.Hoofdklasse p. AJeugd 3Smash '76 1
zaterdag23 March 2019Regio Hfdkl. ZO p.BSenioren 1TTC 1
zaterdag23 March 2019KampioensgroepJeugd 1HTTV-070 1
zaterdag23 March 2019Landelijk B p. AJeugd 2deBoer-Taverzo 1
zaterdag23 March 20192e klasse p. ESenioren 4Stiphout 2
7e ronde, week 13
donderdag28 March 20196e klasse p. FSenioren 10De Batswingers 4
vrijdag29 March 20191e klasse p. ESenioren 2Budilia 1
vrijdag29 March 20193e klasse p. ESenioren 6Die Meede 4
vrijdag29 March 20194e klasse p. ESenioren 7Die Meede 7
vrijdag29 March 20195e klasse p. GSenioren 8MTTV '72 4
vrijdag29 March 20197e klasse p. DSenioren 11Kruiskamp '81 5
vrijdag29 March 20191e klasse p. CSenioren 3Irene 2
vrijdag29 March 20193e klasse p. DSenioren 5Irene 4
vrijdag29 March 20196e klasse p. GSenioren 9JCV 8
zaterdag30 March 2019Jun.Hoofdklasse p. AJeugd 3Valkenswaard 1
zaterdag30 March 2019Jun. J2 p. BJeugd 4JCV 1
zaterdag30 March 2019Jun. J3 p. CJeugd 5Valkenswaard 3
zaterdag30 March 2019Jun. J4 p. CJeugd 6Rally 2
zaterdag30 March 2019Regio Hfdkl. ZO p.BSenioren 1Taverbo/Sabo 2
zaterdag30 March 20192e klasse p. ESenioren 4Flash 2
zaterdag30 March 2019KampioensgroepJeugd 1Amsterdam 1
zaterdag30 March 2019Landelijk B p. AJeugd 2BIT.nl. 1
8e ronde, week 14
vrijdag5 April 20191e klasse p. CSenioren 3Veldhoven 2
vrijdag5 April 20193e klasse p. DSenioren 5Rally 2
vrijdag5 April 20193e klasse p. ESenioren 6LUTO 3
vrijdag5 April 20196e klasse p. GSenioren 9Always Fair 2
vrijdag5 April 20194e klasse p. ESenioren 7TTVE 2
vrijdag5 April 20196e klasse p. FSenioren 10Kruiskamp '81 4
zaterdag6 April 2019Jun.Hoofdklasse p. AJeugd 3Hotak '68 3
zaterdag6 April 2019Jun. J2 p. BJeugd 4Hooghei 2
zaterdag6 April 2019Jun. J3 p. CJeugd 5LUTO 1
zaterdag6 April 2019Jun. J4 p. CJeugd 6OTTC 1
zaterdag6 April 20192e klasse p. ESenioren 4Wilvo/Bergeijk 4
zaterdag6 April 2019Landelijk B p. AJeugd 2Taveba 2
zaterdag6 April 20191e klasse p. ESenioren 2Unicum 1
9e ronde, week 15
vrijdag12 April 20191e klasse p. ESenioren 2ATTC '77 1
vrijdag12 April 20196e klasse p. GSenioren 9OTTC 5
vrijdag12 April 20196e klasse p. FSenioren 10Hooghei 3
vrijdag12 April 20191e klasse p. CSenioren 3Red Star '58 2
vrijdag12 April 20192e klasse p. ESenioren 4HITA '79 1
vrijdag12 April 20193e klasse p. DSenioren 5Belcrum 7
vrijdag12 April 20193e klasse p. ESenioren 6Groene Ster 1
vrijdag12 April 20194e klasse p. ESenioren 7LUTO 4
zaterdag13 April 2019Jun. J4 p. CJeugd 6Smash 2
zaterdag13 April 2019Jun.Hoofdklasse p. AJeugd 3Flash 1
zaterdag13 April 2019Jun. J2 p. BJeugd 4Flash 2
zaterdag13 April 2019Jun. J3 p. CJeugd 5ATTV '71 1
zaterdag13 April 2019Landelijk B p. AJeugd 2Hutaf 2
10e ronde, week 16
vrijdag19 April 20191e klasse p. CSenioren 3Die Meede 2
vrijdag19 April 20193e klasse p. DSenioren 5Smash 1
vrijdag19 April 20194e klasse p. ESenioren 7Veldhoven 7
vrijdag19 April 20196e klasse p. FSenioren 10TTCV V.Herwaarden 9
vrijdag19 April 20191e klasse p. ESenioren 2Flash 1
vrijdag19 April 20196e klasse p. GSenioren 9Rotac '82 3
vrijdag19 April 20193e klasse p. ESenioren 6TIOS Terheijden 1
zaterdag20 April 2019Jun. J2 p. BJeugd 4Return Oss 1
zaterdag20 April 2019Jun. J4 p. CJeugd 6Irene 2
zaterdag20 April 2019Landelijk B p. AJeugd 2Hilversum 2
zaterdag20 April 2019Jun.Hoofdklasse p. AJeugd 3Stiphout 2
zaterdag20 April 20192e klasse p. ESenioren 4Meppers (H) 1
zaterdag20 April 2019Jun. J3 p. CJeugd 5Meppers (H) 1

Teams in een poule van 6 spelen een volledige competitie met thuis- en uitwedstrijden. Teams in een poule van 8 spelen een halve competitie (7 wedstrijden) waarna de poule wordt gesplitst in de 4 bovenste en de 4 onderste teams. Die spelen dan hun 3 retourwedstrijden. 

De promotie- en degradatiewedstrijden staan gepland op vrijdag 10 mei 2019. De locaties worden enkele weken van tevoren bekend gemaakt.

Sluit Menu